Wiadomości

  • 29 listopada 2021
  • 4 grudnia 2021
  • wyświetleń: 2838

Barbórkowe kameralne zwiedzanie stadionu i Tyskiej Galerii Sportu

Za nami:

Zwiedzanie najciekawszych, zwykle niedostępnych dla widzów, miejsc na Stadionie Miejskim oraz wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu - tym razem pod znakiem barbórkowego święta. Taką okazję będziemy mieli już w sobotę, 4 grudnia w godz. 11:00 - 12:00.

spotkanie barbórkowe


W trakcie spaceru z przewodnikiem po jednym z najładniejszych piłkarskich obiektów w kraju będzie można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in.: strefę VIP, lożę prezydencką, salę konferencji prasowych, zaplecze techniczne, a także wejść na poziom boiska.

Z kolei w Tyskiej Galerii Sportu czekają - prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” - historie i ciekawostki, związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta, a do obejrzenia liczne pamiątki i trofea tyskich sportowców.

Tym razem, z okazji przypadającego na ten dzień tradycyjnego święta górniczego, szczególna uwaga zostanie poświęcona sukcesom odniesionym przez reprezentantów Górniczego Klubu Sportowego Tychy oraz dawnym związkom tyskiego sportu z pobliskimi kopalniami.

  • Miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7 (zbiórka przed wejściem głównym na Stadion Miejski Tychy, ul. Baziowa)
  • prowadzi: Piotr Zawadzki
  • zapisy (liczba uczestników ograniczona): 515 717 430, k.hajduk@tgs.tychy.pl
  • wstęp wolny!

ar / tychy.info

źródło: Muzeum Miejskie w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.