Wiadomości

  • 28 listopada 2021
  • 29 listopada 2021
  • wyświetleń: 3985

[ZDJĘCIA] Wielki fan trolejbusów odwiedził tyską zajezdnię

Patryk ma 19 lat i jest autystykiem. Jak wiele osób z tym zaburzeniem, ma dużą wiedzę w dziedzinach, którymi się pasjonuje. W przypadku Patryka obiektem jego zainteresowań są trolejbusy. Ostatnio odwiedził zajezdnię Tyskich Linii Trolejbusowych. Była przejażdżka - m.in. starą Skodą 14Tr i zwiedzanie.

Fan trolejbusów odwiedził tyską zajezdnię - 11.2021 · fot. TLT Tychy


Niedawno na jednej z tyskich grup facebookowych pani Beata zapytała, jak może przekazać tyskim trolejbusom rysunki wykonane przez swojego syna Patryka. Informacja ta została przekazana do TLT przez kilkanaście osób.

- Otrzymaliśmy w tej sprawie również kilka telefonów i e-maile od ludzi, którzy widzieli post i chcieli pomóc. Wszystkim bardzo dziękujemy - mówią przedstawiciele TLT.

- Nie mogliśmy zareagować inaczej - zaprosiliśmy panią Beatę razem z synem do nas na zajezdnię. Okazało się, że Patryk ma dużą wiedzę o trolejbusach! Byliśmy pod wrażeniem. Podczas wizyty pokazaliśmy nasze pojazdy, dyspozytornię, przekazaliśmy drobne upominki i zorganizowaliśmy w sumie dwie przejażdżki - jednym z najnowszych Solarisów Trollino oraz Skodą 14Tr - relacjonuje przewoźnik.

Rysunki trolejbusów, które Patryk przekazał Tyskim Liniom Trolejbusowym zawisną w jednym z biur i będą pamiątką z odwiedzin chłopaka i jego mamy.

ar / tychy.info

źródło: Tyskie Linie Trolejbusowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.