tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 24 listopada 2021

Pieszy miał przejść na czerwonym świetle wprost pod samochód

We wtorkowy wieczór na ul. Stoczniowców doszło do potrącenia pieszego na przejściu dla pieszych. Policjanci ustalili, że mógł on wejść prosto pod nadjeżdżającą osobówkę.

Reklama

Potrącenie na ul. Stoczniowców - 23.11.2021
Potrącenie na ul. Stoczniowców - 23.11.2021 · fot. 112tychy.pl


Do potrącenia doszło 23 listopada po godzinie 20.30 na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Stoczniowców 70 przy skrzyżowaniu z al. Bielską. Na miejsce zdarzenia wezwany został zespół ratownictwa medycznego oraz patrol tyskiej drogówki. Potrącony mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala na dokładne badania.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów pieszy wszedł na oznakowane przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżające Suzuki przy nadawanym dla niego czerwonym świetle na sygnalizatorze. Kierowca osobowego Suzuki w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały około dwóch godzin. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.