Wiadomości

  • 22 listopada 2021
  • wyświetleń: 2759

Wiec poparcia dla służb mundurowych przed komendą policji

Tyski Klub Gazety Polskiej oraz środowiska patriotyczne i prawicowe z naszego miasta i okolic w sobotę, 20 listopada podziękowały i wyraziły wsparcie dla polskich służb mundurowych, stojących na straży wschodniej granicy Polski. Wiec poparcia odbył się przed Komendą Miejską Policji w Tychach.

#MuremzaPolskimMundurem - wiec poparcia dla służb mundurowych przed komendą policji - 20.11.2021 · fot. KMP Tychy, Tyski Klub Gazety Polskiej


Grupa tyszan zebrała się przed komendą, by okazać wsparcie i podziękować policjantom za służbę. Mieszkańcy mieli ze sobą baner z hasłem „Murem za polskim mundurem”. Chcieli w ten sposób okazać szacunek dla wszystkich służb mundurowych, a w szczególności dla tych, którzy strzegą granic naszego kraju. Zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy.

- Na ręce Komendanta Policji został złożony list wyrażający nasz najwyższy szacunek i podziękowanie dla odwagi, niezłomności i profesjonalizmu polskiej Policji, Wojsk Obrony Terytorialnej, Straży Granicznej oraz Wojska Polskiego broniącego nas przed agresją reżimu A. Łukaszenki i jego rosyjskiego mocodawcy W. Putina - relacjonują spotkanie członkowie Tyskiego Klubu Gazety Polskiej.

„Prosimy o przyjęcie wyrazów najwyższego szacunku i uznania wobec odwagi, harta ducha i profesjonalizmu wszystkich służ mundurowych, które od wielu tygodni stają w obronie wschodniej granicy naszej Ojczyzny, naszych rodzin, wszystkich obywateli Rzeczpospolitej [..] Państwa profesjonalizm, skuteczność i odwaga niezmiennie wzmacnia w nas poczucie solidarności, patriotyzmu i wiary w najwyższą wartość polskiego munduru" - czytamy w liście.

Poniżej pełna jego treść:

list gazeta polska murem za polskim mundurem


Loading...

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.