tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 22 listopada 2021
  • 23 listopada 2021

Seniorka z Tychów dziękuje policjantom za pomoc

Starsza mieszkanka naszego miasta podziękowała policjantom za pomoc w odnalezieniu torebki. Kobieta przesłała list, który trafił w ręce Komendanta Miejskiego Policji w Tychach. Jej własność wraz z dokumentami i pieniędzmi została znaleziona w śmietniku.

Reklama

Policjanci sprawdzają oznakowanie w rejonach placó
Zdjęcie ilustracyjne · fot. KMP Tychy


Do tyskiej komendy wpłynęły podziękowania od seniorki, skierowane dla policjantów, którzy pomogli kobiecie odnaleźć zagubioną torebkę, w której miała wszystkie dokumenty, telefon, klucze oraz pieniądze. Roztargniona pani przyszła do komendy i opisała sytuację dyżurnemu, który wezwał patrol, by pomóc kobiecie.

Policjanci podjechali ze zgłaszającą na cmentarz, gdzie ostatnio przebywała. Krok po kroku sprawdzali miejsca, gdzie może znajdować się zguba. W pewnym momencie jeden z policjantów wyciągnął torebkę ze śmietnika.

„Ich profesjonalne podejście, życzliwa i spokojna rozmowa zakończyły się sukcesem. Nie wyobrażałam sobie jak bym przetrwała dalsze dni bez znalezienia zguby, zwłaszcza, że jestem osobą samotną w zaawansowanym wieku. Jeszcze raz gorąco dziękuję za rzeczową pomoc, a w szczególności za poświęcony czas, dużą empatię, zaangażowanie, cierpliwość oraz spokojne wysłuchanie moich zeznań” - czytamy w liście.

- Takie podziękowania są dla nas wyrazem największego uznania, motywują do dalszego działania i dają dużą satysfakcję - przyznają policjanci.

Seniorka z Tychów dziękuje policjantom za pomoc - list

Seniorka z Tychów dziękuje policjantom za pomoc - list

ar / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.