Wiadomości

  • 26 listopada 2021
  • 27 listopada 2021
  • wyświetleń: 3075

[FOTO] Lider pokonany! GKS Tychy wygrywa z GKS Katowice

W piątkowym meczu Polskiej Hokej Ligi pomiędzy GKS Tychy a GKS Katowice tyszanie pokonali drużynę ze stolicy naszego województwa 4:3! Było to piąte zwycięstwo z rzędu dla "Trójkolorowych".

GKS Tychy - GKS Katowice - 26.11.2021 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


GKS Tychy otworzył wynik meczu po golu Jakuba Michałowskiego w 5. minucie spotkania. Trzy minuty później prowadzenie dla "Trójkolorowych" powiększył Egor Feofanov. W pierwszej tercji bramkę kontaktową dla katowiczan zdobył Patryk Wronka.

W drugiej tercji sporo krwi napsuł tyszanom Patryk Wronka. Napastnik Katowic trafił do bramki Kamila Lewartowskiego po raz drugi w dzisiejszym spotkaniu i doprowadził do wyrównania.

Trzecia tercja była udana dla tyszan dzięki golom Bartłomieja Jeziorskiego (46') oraz Alexa Szczechury (także 46. minuta). Jeszcze przed końcem meczu drużyna GKS Katowice zdołała zdobyć jeszcze jedną bramkę dzięki trafieniu Grzegorza Pasiuta, jednak "Trójkolorowi" nie oddali zwycięstwa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla drużyny gospodarzy - było to piąte z rzędu zwycięstwo dla tyszan!

mp / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.