Reklama

Wiadomości

  • 17 listopada 2021
  • 22 grudnia 2021
  • wyświetleń: 16291

[WIDEO, FOTO] Za nami XIII Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy

W miniony weekend, w dniach 17-19 grudnia na Placu Baczyńskiego gościła świąteczna atmosfera. Przez trzy dni było można skorzystać z świątecznej oferty wystawców, wziąć udział w rodzinnych warsztatach, pokolędować czy obejrzeć spektakle na Zimowym Placu Teatralnym. Zobaczcie fotorelację z XIII Tyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Tychach - 17.12.2021 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


W programie tegorocznego jarmarku znalazły się: pokaz rzeźbienia w lodzie w wykonaniu Ice Team - dwukrotnych wicemistrzów świata w rzeźbieniu w lodzie, warsztaty świąteczne dla dzieci - Rodzinna Fabryka Kreatywności, rockowo-folkowe kolędowanie z zespołem Eloi, spektakl „Zmarznięty Święty Mikołaj i dwa małe elfy” w wykonaniu Lufcika na Korbkę (Zimowy Plac Teatralny), pokaz „Magii Świąt” w wykonaniu Teatru Akt, , jazzowe kolędowanie z Jackiem Dobrzańskim (klarnet, saksofon) i Mariuszem Orzełowskim (gitara), spektakl „Fabryka Śniegu” w wykonaniu Teatru Trip, pokaz „Mikołaja w opałach” w wykonaniu Flow Visual Shows, spotkania z podróżnikami: Markiem Suslikiem, który opowiedział o wyprawie na Syberię, a także z parą z Tandemowego Trip Love, która opowiedziała o podróży do Laponii. Ponadto goście jarmarku wzięli udział w kolędowaniu z kapelą góralską Jetelinka. Codziennie czekały na nas: karuzela, zagroda reniferów, świąteczna fotobudka (namiot warsztatowy), a po zmroku świąteczne iluminacje placu Baczyńskiego. O świąteczny nastrój zadbał DJ Radla, który krążył po placu, przypominając co i gdzie możesz znaleźć.

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Czym żyli czytelnicy portalu tychy.info w 2021 roku" podaj