Wiadomości

  • 17 listopada 2021
  • 19 listopada 2021
  • wyświetleń: 3526

[WIDEO, FOTO] "Świeć przykładem" - tyszanie dobrze widoczni

W Tychach w czwartek, 18 listopada po raz kolejny odbyła się akcja pod nazwą "Świeć przykładem". Mieszkańcy otrzymywali odblaski oraz mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności przy udzielaniu pierwszej pomocy.Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Komendy Miejskiej Policji w Tychach wspólnie z Radiem Express oraz portalem internetowym 112Tychy rozdawali mieszkańcom opaski odblaskowe. Policjantów wspierali także funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz Państwowej Straży Pożarnej w Tychach.

Akcja "Świeć przykładem" w Tychach - 18.11.2021 · fot. Tomasz Pestka


„Doświetleni” tyszanie teraz świecą przykładem i wiedzą, że noszenie odblasków nic ich nie kosztuje, a może uratować życie. Wszyscy, którzy wzięli udział w przedsięwzięciu i byli obecni w wyznaczonych punktach, mogli także liczyć na dawkę wiedzy na temat pierwszej pomocy. Mieszkańcy mieli okazję podnieść swoje umiejętności w wykonywaniu resuscytacji, ćwicząc na manekinie pod czujnym okiem strażaków.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.