Wiadomości

  • 16 listopada 2021
  • 20 listopada 2021
  • wyświetleń: 5211

Dzieci z tyskiej SMS w internetowym konkursie You Can Dance

Najmłodsi uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego wzięli udział w internetowym konkursie programu You Can Dance - Nowa Generacja emitowanym w Telewizji Polskiej. Zobaczcie ich barwny występ! Dzieci zatańczyły w znanych tyskich miejscach. Nie udało się im zdobyć miejsca na podium, ale już sama możliwość pokazania się w konkursie jest cenna!W październiku wydawcy programu You Can Dance na antenie TVP ogłosili konkurs dla uczniów szkół podstawowych. Należało zebrać ekipę w klasie i zatańczyć, a występ nagrać. Film trzeba było wysłać do 8 listopada. Dla najlepszych przygotowano nagrody: Ekipa która zajmie 1. miejsce, zgarnie 25 000 zł, za 2. miejsce zostanie przyznane 15 000 zł zaś za 3. miejsce: 10 000 zł. Ponadto Ida Nowakowska Herndon, Roksana Węgiel - Roxie i Agustin Egurrola odwiedzą wygrany zespół w szkole! Filmiki zostały opublikowane na facebooku You Can Dance TVP. Zwyciężyły ekipy, które do 15 listopada włącznie zdobyły najwięcej „lajków” .

Tyska szkoła zebrała ponad 800 polubień, choć jej film został opublikowany dopiero w ostatnim dniu głosowania. Ogłoszenie zwycięzców miało miejsce 16 listopada na Facebooku You Can Dance TVP. Oto oni:

Loading...


Link do nagrania występu pierwszoklasistów ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego na Facebooku You Can Dance TVP:

https://www.facebook.com/youcandancetvp/videos/630153361338428/

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.