Reklama

Wiadomości

  • 11 listopada 2021
  • 21 listopada 2021
  • wyświetleń: 2799

Tichauer Music: koncert Króla w Browarze Obywatelskim

Za nami:

Tichauer Music w Browarze Obywatelskim w Tychach to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski a zarazem miejsce niezwykłe, gdyż ze sceną 360 stopni. Kolejnym koncertem Tichauer Music będzie występ Błażeja Króla, który odbędzie się 21 listopada o godzinie 19.00.

tichauer music


Błażej Król to jeden z najzdolniejszych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia. Od 2014 roku regularnie wydaje albumy, które najpierw zapewniły mu ważną pozycję na scenie alternatywnej, a teraz przynoszą kolejne nagrody i zapewniają licznych fanów.

Przełomem była dla niego płyta „Przewijanie na podglądzie", za którą został nagrodzony Mateuszem Trójki. Za kolejną płytę - ,,Nieumiarkowania" - Król otrzymał Paszport Polityki i Fryderyka. Jesienią 2019 roku słuchacze pokochali utwór "Te smaki i zapachy" - singiel przez sześć tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.

Teraz Król po krótkiej przerwie powraca z nową płytą. Album „Dziękuję" to psychodeliczna laurka dla fanów artysty, płyta pełna różnorodnych muzycznych fascynacji i lirycznych niedopowiedzeń. Krążek składa się z aż 18 utworów, a wszystkie mają potencjał, żeby stać się przebojami. Jeszcze lepszym prezentem będzie jednak długo wyczekiwana trasa koncertowa! Król bilety na koncerty już dostępne.

Ceny biletów na koncert w Tichauer Music:

  • I pula - do 20 listopada - 69 PLN,
  • II pula - w dniu koncertu - 75 PLN.


W cenie biletu na koncert otrzymują Państwo darmowe zwiedzanie Tichauer Art Gallery - Centrum sztuki współczesnej - pełnej rzeźb i obrazów wybitnych artystów z kraju i z zagranicy. Po wizycie w galerii można zajrzeć do Tichauer Restaurant - serca Browaru Obywatelskiego. Zobowiązani dziedzictwem rzemieślniczego browaru, w karcie właściciele proponują tylko autorskie dania, które przywieźli z różnych zakątków świata oraz tradycyjne przepisy rodzinne.

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Browar Obywatelski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj