tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 9 listopada 2021
  • 14 listopada 2021

Urząd zamawia świąteczne dekoracje. Gdzie się pojawią?

Urząd Miasta Tychy prowadzi postępowanie przetargowe dotyczące dodatkowych dekoracji świątecznych, które pojawią się na terenie miasta. Na Placu Baczyńskiego stanie w tym roku renifer z saniami, a na rondzie Szkatuły choinka z bombek.

Reklama

ozdoby świąteczne, iluminacja
Wzór zamawianej dekoracji · fot. UM Tychy


Urząd Miasta złożył zamówienie na wynajem i montaż dekoracji światecznych - na Placu Baczyńskiego mają stanąć renifer i sanie Świętego Mikołaja, do których można będzie wejść. Renifer będzie oświetlony lampami LED-owymi.

Na rondzie Szkatuły ma pojawić się natomiast dekoracja przestrzenna. Będzie to wolnostojąca ozdoba w kształcie stożka - choinki o wysokości całkowitej 600 cm i średnicy 200 cm. Choinka wypełniona będzie bombkami nietłukącymi PVC w ilości nie mniejszej niż 650 sztuk.

Według dokumentów przetargowych ozdoby mają stanąć w podanych lokalizacjach w ostatnich dniach listopada, a podłączone do sieci elektrycznej mają zostać w pierwszych dniach grudnia. Ich demontaż nastąpi pod koniec stycznia.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.