Wiadomości

  • 8 listopada 2021
  • wyświetleń: 2915

[ZDJĘCIA] Bieg Jelenia na Paprocanach, czyli bieganie po dziczy

Bieg Jelenia to bieg przełajowy po trudnym terenie. Zarośla, błoto, mokry piasek, konary i mech - z tym wszystkim mieli do czynienia biegacze, biorący udział w tym wydarzeniu. Trasa została wytyczona przez paprocańskie lasy. Zobaczcie fotorelację!

IV Bieg Jelenia - 07.11.2021 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


To wydarzenie biegowe dedykowane jest wszystkim, którzy lubią poskakać między gałęziami niczym łania i napierać na gęstwiny leśne "jak ten jeleń". Bieg Jelenia to Otwarte Mistrzostwa Tychów w Biegach Przełajowych. Kolejna edycja odbyła się w niedzielę, 7 listopada. Długość trasy to ok. 8km (dwie pętle po ok. 4km). Trasa prowadziła duktami leśnymi a także poza nimi. Na drodze biegaczy pojawiły się naturalne utrudnienia w postaci korzeni, błota, konarów drzew, grząskiego piasku.

Przy zapisach organizatorzy zachęcali do wpłat na cel charytatywny - walkę Filipka Cholewy z SMA - więcej o Filipku i skarbonka, na którą wciąż można wpłacać datki, na stronie Fundacji siepomaga.pl:Na wydarzenie zapraszali: MOSiR Tychy, Tyski Półmaraton, Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki Tychy, Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.