tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 5 listopada 2021

[ZDJĘCIA] Podwórko zmieniło się nie do poznania

Przebudowa sieci kanalizacji deszczowej, nowy plac zabaw czy oświetlenie zewnętrzne - to tylko kilka z prac, które Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych wykonał na podwórku za Szpitalem Miejskim w Tychach. Prace objęły teren pomiędzy ul. Cichą, Czarnieckiego i al. Bielską.

Reklama

Zakończono prace na podwórku za Szpitalem Miejskim - 05.11.2021 · fot. UM Tychy


Mieszkańcy budynków znajdujących się za Szpitalem Miejskim w Tychach mogą mieć powody do zadowolenia. Ich podwórko zmieniło się nie do poznania. W ramach zadania tyski MZBM kompleksowo przebudował podziemną sieć kanalizacji deszczowej. Zamontowane zostało nowe oświetlenie zewnętrzne, wybudowano nowy układ chodników dla pieszych z przepuszczalną nawierzchnią oraz powstała droga dojazdowa do nowej wiaty śmietnikowej.

Dla najmłodszych mieszkańców powstał plac zabaw, dla starszych - stanowisko do gry w szachy. Całość dopełniona została rabatami i nasadzeniami zieleni wzdłuż chodników, gdzie mieszkańcy mogą spędzać czas, korzystając z zamontowanych ławek parkowych. To jednak nie wszystko - wiosną planowane jest uzupełnienie podwórka o łąkę kwietną.

ar / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.