Wiadomości

  • 4 listopada 2021
  • wyświetleń: 1680

[ZDJĘCIA] Znasz go? Może mieć związek z kradzieżą perfum

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum. W toku prowadzonych czynności uzyskano zdjęcia mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy lub wiedzą coś na temat kradzieży proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Może mieć związek z kradzieżą perfum
Mężczyzna widoczny na zdjęciu z monitoringu może mieć związek z kradzieżą perfum · fot. KMP Tychy


Rysopis: mężczyzna w wieku około 20-30 lat, średniego wzrostu, szatyn, włosy krótkie, tatuaż na lewym ramieniu i przedramieniu.

Do zdarzenia doszło 3 września w jednej z drogerii przy ulicy Wyszyńskiego w Tychach. Nieznany sprawca dokonał kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 600 złotych. W porozumieniu i za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Może mieć związek z kradzieżą perfum
Mężczyzna widoczny na zdjęciu z monitoringu może mieć związek z kradzieżą perfum · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.