tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 4 listopada 2021

Właściciel roweru proszony jest o kontakt z policjantami

Policjanci poszukują właściciela roweru, który został zabezpieczony w toku wykonywania czynności w sprawie kradzieży, do której doszło na początku października przy ulicy Dmowskiego w Tychach. Osoba, której własnością jest rower górski Zundapp Blue proszona jest o kontakt z policjantami z Tychów. Funkcjonariusze celowo nie publikują zdjęcia jednośladu.

Reklama

rower, pojazd, koła
Zdjęcie ilustracyjne


Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru z klatki schodowej przy ulicy Dmowskiego w Tychach. W toku wykonanych czynności śledczy zabezpieczyli rower górski marki Zundapp Blue koloru czarnego.

W zawiązku z tym zwraca się do właściciela jednośladu oraz osób, które mają informację na temat kradzieży o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Tychach pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 lub osobiście w jednostce Policji - Tychy aleja Bielska 46.

ar / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.