Wiadomości

  • 30 października 2021
  • wyświetleń: 1735

„Bilet albo przebranie” - Hokej Halloween na Stadionie Zimowym!

Za nami:

To będzie spektakl tylko dla ludzi o mocnych nerwach. W niedzielę, 31 października Stadion Zimowy w Tychach zostanie opanowany przez różne potwory i duchy. Na tafli tyskiego stadionu trójkolorowi zagrają o godz. 17.00 z drużyną Tauron Podhale Nowy Targ. Przebrani kibice wchodzą na trybuny za darmo! W trakcie niedzielnego spotkania na wszystkich kibiców czeka szereg atrakcji związanych z Halloween.

Bilet albo przebranie


Na wejściu wszystkich fanów będą witać straszni kasjerzy, którzy zapytają o „bilet albo przebranie”. Każdy kibic, który przebierze się lub założy jeden z halloweenowych rekwizytów niedzielne spotkanie zobaczy zupełnie bezpłatnie. Wystarczy tylko podejść do kasy Stadionu Zimowego i zaprezentować swoją stylizację ( np. cały strój, maskę lub inny rekwizyt).

Po zajęciu miejsca na trybunach kibice powinni z wielką uwagę spoglądać w stronę boksu gospodarzy. Hokeiści GKS Tychy zagrają w specjalnie przygotowanych strojach. Jedną z meczowych koszulek użytkownicy facebooka będą mogli wygrać w konkursie, który zostanie zorganizowany w dniu spotkania.

Każdy kibic będzie miał okazję kupić koszulkę w sklepie na Stadionie Miejskim i pomóc młodym hokeistom. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony dla stowarzyszenia „Tyskie Lwy”.

Ponadto w przerwach pomiędzy tercjami na tafli wystąpią łyżwiarki „TKKF Pionier”, który przygotowały specjalne stroje i choreografię. Dodatkowo na trybunie przy strefie VIP na najmłodszych kibiców będzie czekał halloweenowy sektor i słodkie upominki.

Bilet albo przebranie

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.