Wiadomości

  • 28 października 2021
  • wyświetleń: 1602

PHL: koniec marzeń GKS-u o turnieju finałowym Pucharu Polski

Niestety w spotkaniu 17. kolejki Polskiej Hokej Ligi tyszanie ulegli na wyjeździe Unii Oświęcim. Porażka w tym pojedynku oznacza dla trójkolorowych koniec marzeń o turnieju finałowym Pucharu Polski.

gsk replast unia oświęcim
GKS Tychy - Re-Plast Unia Oświęcim · fot. GKS Tychy


Zawodnicy GKS nie najlepiej rozpoczęli ten mecz, ale szybko uspokoili nerwy i na pierwszej przerwie technicznej prowadzili jednym golem. To co zadecydowało o losach czwartkowego spotkania to 25 sekund drugiej tercji. W 21. minucie gry Daniil Orekhin doprowadził do wyrównania po rzucie karnym, a po chwili gospodarze prowadzili już 3:2. Z tyszan uszło powietrze a Unici skutecznie kontrolowali przebieg gry. Gol Krystiana Dziubińskiego do pustej bramki umocnił jedynie przewagę oświęcimian.

Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Tychy 4:2 (1:2, 2:0, 0:0)

1:0 Ryan Glenn - Andrej Themar - Victor Rollin Carlsson (03:04)
1:1 Christian Mroczkowski - Grigori Zheldakov - Artem Smirnov (07:09)
1:2 Bartłomiej Pociecha - Christian Mroczkowski - Jason Seed (12:06) 5/4
2:2 Daniil Orekhin (21:01) rzut karny
3:2 Andrej Themar - Victor Rollin Carlsson - Teddy Da Costa (21:26) 5/4
4:2 Krystian Dziubiński - Daniil Orekhin - Dariusz Wanat (51:41)

GKS Tychy: Lewartowski (Zawalski) - Seed, Bizacki; Szczechura, Galant, Mroczkowski - Smirnov, Zheldakov; Sergushkin, Feofanov, Marzec - Pociecha, Biro; Gościński, Wróbel, Jeziorski - Michałowski, Kasperek; Gruźla, Ubowski, Krzyżek.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.