Wiadomości
- 27 października 2021
- 8 listopada 2021
- wyświetleń: 4748
Policja: 23-letnia kobieta odnalazła się
Tyska policja zakończyła poszukiwania 23-letniej kobiety, która w czerwcu miała wyjechać do Holandii i od września nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Tyszanka wróciła do miejsca zamieszkania.
Przypomnijmy: zaginiona w czerwcu miała wyjechać za granicę do Holandii. W dniu 13 września Telefonowała do rodziny. Następnie kontakt z bliskimi urwał się. W ostatnich dniach października tyska policja zwróciła się do mieszkańców o pomoc w poszukiwaniach.
ZOBACZ TAKŻE
Zakończono poszukiwania zaginionej 15-latki. Jest cała i zdrowa
Gorący temat5-latka sama podróżowała w pociągu. Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego dziecka
"Uderzenie" w przestępczość akcyzową. Zabezpieczono nielegalne papierosy oraz tytoń
[FOTO] Strażackie ćwiczenia przy ul. Nałkowskiej. Zakładały gaszenie pożaru w budynku wysokim
[FOTO] Wyrwana bramownica na DK-1. Były utrudnienia w ruchu
Akt wandalizmu przy alei Niepodległości. Zniszczono jubileuszowy napis "TYCHY"
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







