tychy.info

Wiadomości

  • 27 października 2021

Hurtownia instalacyjna Tychy

Materiał partnera:

Instalatorze, masz już dość niesłownych dostawców oraz braku towaru w hurtowniach? Wiecznie na coś trzeba czekać? Dobrze, że tu jesteś, ponieważ od teraz Twoje zmartwienia odejdą w zapomnienie. Hurtownia instalacyjna PAMAR oferuje bogatą ofertę urządzeń oraz akcesoriów od światowych producentów!

hurtownia instalacyjna w Tychach


Hurtownia instalacyjna PAMAR jest w pełni gotowa na współczesne potrzeby instalatorów. Nie tylko oferta jest w pełni kompletna, ale marka także stawia na profesjonalne relacje ze swoimi partnerami. Atrakcyjne programy lojalnościowe czekają właśnie na Ciebie!

Jaka jest oferta hurtowni instalacyjnej PAMAR dla Tychów?Producent - dystrybutor - instalatorzy to trójstopniowy model sprzedażowy, w którym firma się specjalizuje. Hurtownia jest na bieżąco ze wszystkimi trendami dotyczącymi sprzętu oraz technologii wykonania w branży instalacyjnej, co jest w dużej mierze zasługą bezpośredniej współpracy ze znanymi markami oraz producentami.

Hurtownia instalacyjna PAMAR jest wyposażona w osprzęt niezbędny do wykonania instalacji centralnego ogrzewania, podłogowego, rozmaitej techniki sanitarnej, solarnej i wentylacyjnej. W ofercie znajdują się także odkurzacze mechaniczne oraz rekuperatory. Wszystkie oferowane urządzenia są najwyższej jakości, oryginalne, pochodzące wprost z fabryk światowych producentów. Nieodłącznym elementem jest także gwarancja, która obejmuje różny okres czasu w zależności od każdego urządzenia indywidualnie.

hurtownia instalacyjna w Tychach


Spersonalizowane marki na wyłącznośćOprócz tego, że w hurtowni instalacyjnej PAMAR można znaleźć urządzenia i elementy komplementarne z różnych półek cenowych, ciekawą ofertę stanowią również marki na wyłączność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytej wiedzy oraz wypracowanym warunkom handlowym, udało się stworzyć marki na wyłączność dla grupy Instal Konsorcjum, które są dystrybuowane w całym kraju.
Marki QIK i Concept powstały dzięki współpracy z projektantami, wykonawcami, fachowcami, a także Klientami. Długoletnia praca zaowocowała profesjonalną ofertą z niezawodnymi urządzenia. Wszystkie zostały przetestowane, przez co z czystym sumieniem są dystrybuowane przez hurtownię instalacyjną PAMAR. Projekty inżynierskie ciągle ewoluują, przez co produkty są stale udoskonalane. Marka dokłada wszelkich starań, aby autorskie urządzenia spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Z jakich powodów warto nam zaufać?Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową dla fachowców w branży instalacyjnej. Co więcej, organizujemy także szkolenia dla instalatorów, posiadając autoryzacje i akredytacje producentów. Jesteśmy w branży ponad 30 lat, co pozwoliło na osiągnięcie pozycji lidera na rynku instalacyjnym.
Wszystkie braki staramy się uzupełniać na bieżąco, przez co nasi partnerzy mają dostęp do profesjonalnego sprzętu w najkrótszym możliwym czasie. Oferta jest elastyczna, obejmuje obecne trendy oraz nowości, przez co firma stale dopasowuje się do wymagań współczesnego Konsumenta.

Nasze wsparcie jest w pogotowiu na każdym etapie zakupowym. Możliwość otrzymania najlepszego towaru od producentów sprawia, że awarie oraz usterki zdarzają się niezwykle rzadko. U nas otrzymywany sprzęt jest certyfikowany, dlatego można na nas polegać także po upływie czasu gwarancji danego urządzenia.

Hurtownia instalacyjna na terenie województwa śląskiegoSerdecznie zapraszamy do kontaktu specjalistów, fachowców, instalatorów, którzy poszukują rzetelnej hurtowni instalacyjnej zarówno do stałej współpracy, jak i jednorazowych zakupów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bielsku-Białej, lecz to żaden problem. Tychy są miastem objętym zasięgiem naszego transportu. Oznacza to, że Ty zamawiasz, a my dostarczamy towar pod wskazany adres w Tychach lub w okolicy! Profesjonalna i sprawna obsługa Klienta jest naszym absolutnym priorytetem.
Potrzebujesz stałego i pewnego dostawcy osprzętu do wentylacji, fotowoltaiki, instalacji hydraulicznej lub grzewczej? Interesuje Cię współpraca?

Odwiedź nas, zadzwoń lub napisz maila, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko to będzie możliwe! Do każdego partnera naszej hurtowni podchodzimy indywidualnie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdy ma na inne potrzeby i działa na różnych płaszczyznach.

Kontakt:
Hurtownia Instalacyjna Tychy z siedzibą w Bielsku-Białej
ul. Katowicka 80,
Bielsko-Biała 43-346,
E-mail: t.kurowski@pamar.ik.pl
Telefon: 33 821 11 07