Wiadomości

  • 17 października 2021
  • wyświetleń: 1403

[FOTO] Solidna kraksa na skrzyżowaniu ulic Edukacji i Elfów

16 października po godzinie 19.00 na skrzyżowaniu ulic Edukacji i Elfów doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu brały udział Kia i Mercedes. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy (GBA, SCRt), zespół PRM oraz patrol WRD KMP Tychy.

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu ulic Edukacji i Elfów - 16.10.2021 · fot. 112tychy.pl


Na czas działań ruch na skrzyżowaniu odbywał się wahadłowo. Osoby uczestniczący w zdarzeniu trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Po badaniu stwierdzono, że nie doznały one poważnych obrażeń. Po wykonaniu dokumentacji uszkodzone pojazdy zostały usunięte ze skrzyżowania, a strażacy znaturalizowali plamy płynów eksploatacyjnych.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzeni jest kierowca Mercedesa, który nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Kia. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

mp / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.