tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 października 2021

Zderzenie 3 pojazdów na skrzyżowaniu Burschego / Damrota

W środę, 6 października około godziny 17.10 na skrzyżowaniu ul. Burschego-Damrota doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. W zdarzeniu brały udział dwa Fiaty i Toyota.

Reklama

Zderzenie 3 pojazdów na skrzyżowaniu Burschego / Damrota - 06.10.2021 · fot. 112tychy.pl


Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu Policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca Fiata Seicento, który jadąc ul. Damrota (od dworca) przez skrzyżowanie z ul. Burschego na wprost nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Fiatem Punto doprowadzając do zderzenia.

W wyniku uderzenia przez Fiata Punto, Fiat Seicento uderzył jeszcze w oczekującą na możliwość włączenia się do ruchu Toyotę Yaris. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt z uczestników nie ucierpiał.

Po wykonaniu dokumentacji przez pracujących na miejscu policjantów uszkodzone pojazdy zostały usunięte ze skrzyżowania, a strażacy zneutralizowali plamy płynów eksploatacyjnych.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały: zespół PRM, zastępy tyskiej straży pożarnej oraz patrol policji. Na czas działań ratunkowych ruch na skrzyżowaniu został całkowicie zablokowany.

Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.