tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 października 2021
  • 7 października 2021

II Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach

Fundacja Internationaler Bund Polska zaprasza już po raz drugi do udziału w wyjątkowym wydarzeniu lokalnym jakim jest Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego. Wydarzenie odbędzie się dnia 17 listopada w godzinach od 15.00 do 18.00 w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury Tęcza, przy al. Niepodległości 188 w Tychach. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, dla których taniec jest pasją, którzy tańczą amatorsko, zarówno pod okiem trenerów, jak również tych, którzy rozwijają swoje umiejętności samodzielnie.

II Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach
II Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach · fot. Artur Pławski / UM Tychy


Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego to doskonała okazja, aby zaprezentować się zarówno przed liczną publicznością, jak również poddać się ocenie profesjonalnego jury. Przede wszystkim, to jednak wyjątkowa przygoda i doskonała, wielopokoleniowa zabawa. W Konkursie wziąć udział mogą zrównało soliści, jak i tańczące duety oraz formacje taneczne bez ograniczeń wiekowych. W konkursie zatańczyć może zarówno przedszkolak, jak i młodzież szkolna, osoby dorosłe oraz wyjątkowi i roztańczeni seniorzy.

Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować się w swojej ulubionej technice tańca do wybranej przez siebie muzyki. Wszyscy zawodnicy zastaną wyróżnieni dyplomem uczestnictwa, a w każdej kategorii wyłoniony zostanie laureat poprzez głosowanie jury. Przyznana zostanie również nagroda publiczności.

Zgłoszenia przyjmowane są w fundacji Internationaler Bund Polska - osobiście, mailowo lub korespondencyjnie do 5 listopada 2021r. Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.ib-polska.pl .

Projekt „Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach” realizowany jest w ramach konkursu „Tyskie Inicjatywy Kulturalne” ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Tychy na realizację zadania publicznego w 2021roku w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji. Współorganizatorem wydarzenia jest Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD”.

ar / tychy.info, źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.