tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 6 października 2021
  • 7 października 2021

II Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach

Fundacja Internationaler Bund Polska zaprasza już po raz drugi do udziału w wyjątkowym wydarzeniu lokalnym jakim jest Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego. Wydarzenie odbędzie się dnia 17 listopada w godzinach od 15.00 do 18.00 w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury Tęcza, przy al. Niepodległości 188 w Tychach. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, dla których taniec jest pasją, którzy tańczą amatorsko, zarówno pod okiem trenerów, jak również tych, którzy rozwijają swoje umiejętności samodzielnie.

Reklama

II Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach
II Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach · fot. Artur Pławski / UM Tychy


Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego to doskonała okazja, aby zaprezentować się zarówno przed liczną publicznością, jak również poddać się ocenie profesjonalnego jury. Przede wszystkim, to jednak wyjątkowa przygoda i doskonała, wielopokoleniowa zabawa. W Konkursie wziąć udział mogą zrównało soliści, jak i tańczące duety oraz formacje taneczne bez ograniczeń wiekowych. W konkursie zatańczyć może zarówno przedszkolak, jak i młodzież szkolna, osoby dorosłe oraz wyjątkowi i roztańczeni seniorzy.

Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować się w swojej ulubionej technice tańca do wybranej przez siebie muzyki. Wszyscy zawodnicy zastaną wyróżnieni dyplomem uczestnictwa, a w każdej kategorii wyłoniony zostanie laureat poprzez głosowanie jury. Przyznana zostanie również nagroda publiczności.

Zgłoszenia przyjmowane są w fundacji Internationaler Bund Polska - osobiście, mailowo lub korespondencyjnie do 5 listopada 2021r. Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie http://www.ib-polska.pl .

Projekt „Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach” realizowany jest w ramach konkursu „Tyskie Inicjatywy Kulturalne” ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Tychy na realizację zadania publicznego w 2021roku w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji. Współorganizatorem wydarzenia jest Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD”.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.