tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 5 października 2021

Wypadek motocyklisty na trasie S1. Wszystko przez prędkość

We wtorek, 5 października po godzinie 9.30 doszło do wypadku motocyklisty na trasie S1 przed wjazdem na trasę DK 86/ DK 1.

Reklama

Wypadek motocyklisty na trasie S1
Wypadek motocyklisty na trasie S1 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zgłoszenia zadysponowane zostały zastępy tyskiej straży pożarnej (GBA, SCRt), zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Przed przyjazdem służb ratunkowych na miejsce, z pomocą motocykliście pospieszyli świadkowie zdarzenia.

Po dotarciu na miejsce okazało się, że motocyklista utracił panowanie nad swoim jednośladem i uderzył w bariery oraz znaki w rejonie prac drogowych. Motocyklista trafił pod opiekę ratowników medycznych, a następnie został przewieziony do szpitala na dokładną diagnostykę.

Wypadek motocyklisty na trasie S1
Wypadek motocyklisty na trasie S1 · fot. 112tychy.pl


Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadza dalsze postepowanie w sprawie.

W rejonie zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.