tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 29 września 2021

Kolizja 3 aut na rondzie. Kierowca zasłabł za kierownicą

W środę, 29 września około godziny 8.15 na rondzie Żwakowskim (Stoczniowców 70 - Jaśkowicka) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Poszkodowane zostały 3 osoby, w tym dziecko.

Reklama

Kolizja 3 aut na rondzie. Kierowca zasłabł za kierownicą - 29.09.2021 · fot. 112tychy.pl


W zdarzeniu brały udział: Peugeot, Kia i Fiat. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów jak i relacji świadków zdarzenia wynika, że kierujący Peugeotem dojeżdżając do ronda utracił panowanie nad swoim pojazdem, wjechał na pas zieleni, a następnie uderzył w oczekujące przed oznakowanym przejściem dla pieszych samochody Kia i Fiat. Kierowca Peugeota najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą.

W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby - kierowca Peugeota oraz kierowca i pasażer (dziecko) z samochodu Kia. Cała trójka po zaopatrzeniu na miejscu zdarzenia została przetransportowana do szpitala.

Na czas działań ratunkowych ruch na rondzie został ograniczony. Z pomocą poszkodowanym pospieszyli świadkowie zdarzenia oraz załoga ambulansu transportowego jednej z tyskich przychodni. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały: zespoły PRM, zastępy JRG Tychy (GBA, GCBARt, SLRt) oraz patrol policji.

Dodatkowo na miejsce zdarzenia wezwany został policyjny technik kryminalistyki, który wykonał dokumentację i zabezpieczył ślady. Utrudnienia w ruchu trwały prawie pięć godzin. Uszkodzone pojazdy zostały odholowane. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego wypadku.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.