tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 27 września 2021

Kolizja 2 aut na ul. Edukacji. Wśród poszkodowanych dziecko

W poniedziałek 27 września około godziny 13:15 na ul. Edukacji w rejonie "Żyrafy" doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Cztery osoby podróżujące pojazdami, a wśród nich dziecko, trafiły pod opiekę ratowników medycznych.

Reklama

Kolizja 4 aut na ul. Edukacji - 27.09.2021 · fot. 112tychy.pl


Z relacji uczestników zdarzenia wynika, że sprawcą jest kierowca Forda, który włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Mitsubishi doprowadzając do zdarzenia. Jedna osoba z urazem barku została przetransportowana do szpitala wojewódzkiego na dokładną diagnostykę. Miejsce zdarzenia dodatkowo zabezpieczał patrol tyskiej straży miejskiej.

Na miejsce zdarzenia wezwany został zespół ratownictwa medycznego, zastępy tyskiej straży pożarnej oraz patrol policji. Na czas działań ratunkowych oraz wykonania dokumentacji przez funkcjonariuszy w miejscu zdarzenia wprowadzony został ruch wahadłowy.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.