Wiadomości

 • 23 września 2021
 • wyświetleń: 865

Targi Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku - Białej

Materiał partnera:

Na targach będą prezentowane innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla usprawnienia procesu budowy oraz oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, pompy ciepła, atrakcyjne propozycje aranżacji wnętrz, porady ekspertów.

Targi
Połączenie dwóch tematów sprawia, że dostępna na targach oferta dla inwestorów jest kompletna: od nowocześnie wybudowanej bryły zewnętrznej, poprzez dobrze dopasowane wnętrze, aż po efektywne, ekologiczne i nisko kosztowe systemy grzewcze.

Dla budujących lub planujących inwestycję biznesową czy dom mieszkalny - targi to doskonała okazja do poznania i porównania wielu ofert oraz cen, zasięgnięcia opinii i porad ekspertów, pogłębienia wiedzy na temat aktualnych, najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych i grzewczych. Na stoiskach swoją ofertę produktów i usług prezentuje ponad 100 Wystawców. Wszystko to w jednym miejscu i czasie.

Targom towarzyszą wydarzenia podnoszące wiedzę inwestorów m. in.: • Seminarium targowe - Dom ciepły i przyjazny - dla budujących bądź zamierzających wybudować dom z udziałem ekspertów i praktyków. Seminarium odbędzie się w dniu 25 września (sobota) o godz. 12.00 w Sali Konferencyjnej w obiekcie targowym.
 • Panel Buduj Nowocześnie - prezentacje innowacyjnych produktów budowlanych, instalacyjnych i grzewczych, wystąpienia wystawców. Odbędzie się w dniu 26 września (niedziela) o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej w obiekcie targowym.


Program seminarium oraz Panelu Buduj Nowocześnie na stronie targów. Ilość miejsc ograniczona. Wskazana rejestracja na stronie internetowej targów. www.targibielskie.pl

Na powyższych wydarzeniach warto być, okazja do pozyskania fachowej, przydatnej wiedzy, przekazanej w ciekawy sposób przez ekspertów.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie organizowanym przez Kronikę Beskidzką z okazji 65 - lecia.
Do wygrania cenne nagrody (na stronie targów więcej informacji na ten temat w zakładce: Dla Zwiedzających)

Targi są miejscem bezpiecznym - dla zapewnienia bezpieczeństwa wystawców oraz gości targów jesteśmy
w pełni przygotowani organizacyjnie i sprzętowo wg wytycznych Ministerstwa Rozwoju oraz GIS skierowanych do organizatorów targów.

Przydatne informacje. • Miejsce targów - Bielsko-Biała, Hala pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.
 • [uli]Targi są udostępnione dla zwiedzających: 24 i 25 września w godzinach: 10.00 - 18.00 oraz 26 września w godzinach: 10.00 - 16.00

Wstęp na targi bezpłatny. Warunkiem wstępu jest oddanie wypełnionej Ankiety Epidemiologicznej. Można ją pobrać i wypełnić przy wejściu na targi.
Zapewniamy bezpłatne parkingi obok Hali Wystawowej.
Na targach jest czynne Przedszkole targowe - „Klub Małego Budowlańca”,
gdzie można na czas zwiedzania pozostawić nasze maluchy pod fachową opieką.
Do dyspozycji gości uruchomiona jest restauracja targowa.
Prosimy o przestrzeganie Regulaminu Targowego dla Zwiedzających (dostępny na stronie wydarzenia).[/uli]

Targi zostały objęte Honorowymi Patronatami przez:
 • Ministerstwo Rozwoju i Technologii
 • Ministerstwo Klimatu i Środowiska
 • Marszałka Województwa Śląskiego
 • Posła do PE, Premiera Jerzego Buzka
 • Prezydenta Miasta Bielska-Białej


Organizatorem wydarzenia jest Astra Biuro Promocji i Wystaw. Więcej informacji o targach na stronie internetowej imprezy: targibielskie.pl