Wiadomości

  • 28 września 2021
  • 3 października 2021
  • wyświetleń: 4220

Kino samochodowe i mapping z okazji 50-lecia GKS Tychy

Za nami:

W niedzielę, 3 października o godz. 19.00 GKS Tychy i Miejskie Centrum Kultury zapraszają na parking Stadionu Miejskiego na seans kina samochodowego - zostanie wyświetlony film dokumentalny „Tyski Abraham”. A po filmie... będzie można zobaczyć na elewacji Stadionu Miejskiego (parking od ul. Edukacji) animację z okazji 50-lecia klubu!

Mapping z okazji 50-lecia GKS Tychy na elewacji stadionu - 21.05.2021
Mapping z okazji 50-lecia GKS Tychy na elewacji stadionu - 21.05.2021 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Przenieś się do przeszłości i zobacz, ile wydarzyło się od pamiętnego 20 kwietnia 1971! Przyjedź samochodem i zobacz film w reżyserii Adama Drygalskiego produkcji GKS Tychy.

O czym jest "Tyski Abraham"? O bogatej historii Klubu, o sukcesach i porażkach, o ciężkiej pracy i treningach opowiadają znani i cenieni sportowcy i trenerzy GKS Tychy, m.in.: Henryk Gruth - laureat plebiscytu na najlepszego sportowca 50-lecia GKS Tychy, Wojciech Matczak, Kazimierz Szachnitowski, Eugeniusz Cebrat, Filip Komorski, Michał Woźnica, Krzysztof Bizacki. W filmie zostały wykorzystane unikalne nagrania archiwalne.

A po filmie... zobacz na elewacji Stadionu Miejskiego w Tychach (parking od ul. Edukacji) animację z okazji 50-lecia GKS TYCHY w towarzystwie dobrze znanych ze stadionu dźwięków w wykonaniu Sidor x S-Age.
To historia klubu w telegraficznym skrócie, zaakcentowane największe sukcesy GKS Tychy. Organizatorzy zapraszają wszystkich na wieczorny spacer ulicami miasta!

ar / tychy.info

źródło: Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj