tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 17 września 2021
  • 20 września 2021

Mobilne punkty głosowania w Budżecie Obywatelskim

Za nami:

Mieszkańcy mogą głosować na projekty złożone do Budżetu Obywatelskiego. Mobilne punkty pojawią się w różnych miejscach na terenie miasta.

Reklama

budżet obywatelski
fot. Michał Kasperczyk


Głosować można także elektronicznie za pomocą zakładki do głosowania na stronie https://razemtychy.pl/glosowanie. Aby jeszcze bardziej przybliżyć tę formę głosowania w różnych miejscach w mieście zostanie rozstawiony Mobilny Punkt do głosowania. Dzięki Punktowi będzie można zagłosować na projekty mieszkańców bezpośrednio w przestrzeni publicznej.

Punkt będą obsługiwać pracownicy Urzędu, którzy udzielą wyjaśnień w jaki sposób zagłosować na własnych telefonach lub udostępnią tablety do głosowania elektronicznego. Za pomocą kilku elementów zostanie zaaranżowane miejsce, które będzie sprzyjać swobodnej wymianie informacji i pozwoli na oddanie głosu na wybrany projekt.

W Mobilnym Punkcie będzie można zagłosować na projekty z BO w dniach:

  • 18 wrzesień (sobota), godz. 13:00 - 19:30, Park Miejski Solidarności; plac pod Żyrafą, al. Niepodległości,
  • 19 wrzesień (niedziela), godz. 15:15 - 20:30, Festyn w dzielnicy Mąkołowiec, ul. Przepiórek 50,
  • 20 wrzesień (poniedziałek), 7:30 - 18:30, Główny Punk Konsultacyjny Centrum Balbina, ul. Barona 30 pokój 209, piętro I.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.