Reklama

Wiadomości

  • 17 września 2021
  • wyświetleń: 3022

Grzegorz Kołodziejczyk usunięty z klubu radnych PiS

Radny Miejski Grzegorz Kołodziejczyk został usunięty z tyskiego klubu radnych PiS. Jak powiedziała nam Anita Skapczyk, przedstawicielka ugrupowania, była to decyzja, która dojrzewała w gronie radnych przez dłuższy czas.

Grzegorz Kołodziejczyk
Radny Grzegorz Kołodziejczyk · fot. materiały prasowe


Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Tychy decyzję o usunięciu ze swojego grona radnego Grzegorza Kołodziejczyka podjął w środę, 15 września.

- Przemawiały za tym następujące argumenty: „Nagminna publiczna krytyka Prawa i Sprawiedliwości, podważanie głosów radych Klubu Prawa i Sprawiedliwości, lekceważące zachowanie wobec członków Klubu PiS i kolegów z Klubu Radnych PiS, wyśmiewanie inicjatyw podejmowanych przez członków Klubu PiS - skomentowała radna Anita Skapczyk. - Pozostałe argumenty zostały przez członków Klubu przekazane do władz regionalnych i centralnych Prawa i Sprawiedliwości - dodała.

- Klub Radnych to grono kolegialne, które samo decyduje z kim chce współpracować z kim nie chce, decyzja została już podjęta. Dla nas sprawa jest zakończona, nie chcemy do niej wracać. Chcemy pracować dla naszego miasta i naszych mieszkańców - mówi przedstawicielka klubu PiS.

Również do radnego Grzegorza Kołodziejczyka wysłaliśmy prośbę o komentarz. Oczekujemy na odpowiedź.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.