Wiadomości

  • 17 września 2021
  • 24 września 2021
  • wyświetleń: 1751

Bezpłatne badanie włosów w Trychobusie w Tychach

Za nami:

Ruszyła ogólnopolska akcja badań trychologicznych, mająca na celu zbadanie skóry głowy oraz włosów u Polaków. Na jej trasie znajdują się również Tychy, gdzie już w piątek - 24 września będzie można bezpłatnie wykonać badanie trychologiczne.

włosy
fot. pixabay.com


Trychologia pozwala ocenić kondycję skóry głowy oraz włosów. Badanie, przeprowadzane przez Fundację NEUCA dla Zdrowia, realizowane będzie przy użyciu profesjonalnego trichoskopu, który służy do diagnostyki skóry głowy i analizy włosów. Urządzenie pozwala na zastosowanie powiększenia do 200 razy, dzięki czemu specjalista może obejrzeć pojedyncze włosy ze szczegółowym obrazem. Badanie jest nieinwazyjne i nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

Trychobus Fundacji NEUCA dla Zdrowia będzie stacjonował w Tychach przy ul. Armii Krajowej 1 w piątek, 24 września (między godziną 10.00 a 16.00). Następnie ruszy do Pabianic. Aby wziąć udział w badaniu należy zapisać się wcześniej, w punkcie znajdującym się pod tym samym adresem, gdzie odbędą się badania. Badanie trwa około 7 - 8 minut.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.