Wiadomości

  • 10 września 2021
  • wyświetleń: 2107

Maraton Horrorów w Heliosie już dziś. Wygraj bilet!

Za nami:

W piątek, 10 września o godz. 23.00 katowickie Kino Helios w Galerii Libero zaprasza na maraton horrorów! Dla naszych czytelników mamy do rozdania 2 zaproszenia dla dwóch osób! Wystarczy odpowiedzieć na łatwe konkursowe pytania!Już 10 września, kina Helios zapraszają na noc pełną strachu, z trzema przerażającymi horrorami. Na początek "KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA" - po tym filmie jeszcze długo będziecie zasypiać przy włączonej lampce nocnej. Chwilę potem zagramy film ”ZAKONNICA” - tajemnicze opactwo staje się polem walki ze złowrogą i demoniczną siłą. Na koniec najbardziej wyczekiwany horror tego roku - "WCIELENIE”. To najnowsze dzieło twórcy uniwersum "Obecność" Jamesa Wana i jego powrót do korzeni. Czy makabryczne wizje okażą się rzeczywistością?

Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 10.09.2021, godz. 23:00

Repertuar:
KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA
ZAKONNICA
WCIELENIE (PREMIERA!)

Stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni zawiesić akcję Nocnych Maratonów Filmowych "Dolewka Pepsi gratis" aż do odwołania.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

Więcej na: https://www.helios.pl/51,Katowice/BazaFilmow/Szczegoly/film/21279/MARATON-HORROROW

Konkurs

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.