Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2021
  • wyświetleń: 1731

Udana inauguracja sezonu hokeistów GKS-u Tychy

Tyszanie zmagania w nowym sezonie Polskiej Hokej Ligi rozpoczęli od zwycięstwa nad STS Sanok.

Na inauguracyjne zwycięstwo złożyła się dobra gra całej drużyny. Gospodarze prowadzenie mogli objąć już w drugiej minucie spotkania, ale krążek jakimś cudem zatrzymał się pod leżącym Raszką i nie wpadł do bramki. Z minuty na minutę gra trójkolorowych wyglądała lepiej, podopieczni Krzysztofa Majkowskiego rozkręcali się z czasem. Na pierwszego gola nie trzeba było czekać, bo już w czwartej minucie Jean Dupuy zmienił tor lotu krążka po strzale Smirnova.

W drugiej odsłonie tyszanie byli bardzo regularni - również tylko raz punktowali. Tym razem za sprawą Szymona Marca. Trzecia odsłona to ciągłe ataki sanoczan, którzy za wszelką cenę chcieli doprowadzić do wyrównania jednak dobrze dysponowani zawodnicy GKS nie dali sobie wyrwać zwycięstwa.

Ciarko STS Sanok - GKS Tychy 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
0:1 Jean Dupuy - Artem Smirnov (03:58)
0:2 Szymon Marzec - Christian Mroczkowski (28:16)

GKS Tychy: Raszka (Lewartowski) - Seed, Bizacki; Szczechura, Cichy, Mroczkowski - Smirnov, Karkls; Sergushkin, Feofanov, Dupuy - Biro, Pociecha; Gościński, Starzyński, Jeziorski - Kotlorz, Michałowski; Marzec, Galant, Wróbel.

ab / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.