Wiadomości

  • 9 września 2021
  • 11 września 2021
  • wyświetleń: 5739

Action otwiera drugi sklep i centrum dystrybucyjne w Tychach

9 września sieć dyskontów niespożywczych Action otworzyła drugi sklep w Tychach. Market zlokalizowany jest w centrum handlowym Gemini Park przy ul. Towarowej 2C. Action przygotowuje się także do otwarcia nowego centrum dystrybucyjnego, które zlokalizowane będzie na granicy Tychów i Bierunia.

Action, Gemini Park Tychy
Action w Gemini Park Tychy · fot. Gemini Park Tychy


Drugi sklep Action w Tychach znajduje się na parterze nowej części centrum handlowego Gemini Park i zajmuje powierzchnię prawie 940 m2. Działa w godzinach 9.00-21.00 od poniedziałku do soboty oraz od 9.00 do 20.00 w niedziele handlowe. Klienci mają do dyspozycji wspólny, obszerny parking na 1 100 miejsc postojowych oraz stojaki na rowery.

Action przygotowuje się do otwarcia nowego centrum dystrybucyjnego, które zlokalizowane będzie na granicy Tychów i Bierunia. Aktualnie trwają prace wykończeniowe zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Przekazanie centrum przez wykonawcę jest planowane na koniec września. Wtedy rozpoczną się pierwsze testy operacyjne m.in. w zakresie IT. Następnie centrum dystrybucyjne zostanie wypełnione pierwszymi artykułami z asortymentu Action.

- Ulokowaliśmy centrum dystrybucyjne w pobliżu jednego z większych miast na Śląsku - Tychów, ponieważ zapewnia dostęp do świetnej infrastruktury komunikacyjnej oraz znajduje się niedaleko centrali naszej firmy w Katowicach. Dostawy do sklepów Action będziemy sukcesywnie realizować w ciągu kolejnych miesięcy - mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Action to międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z 1800 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, Polsce, Czechach i we Włoszech. W naszym kraju Action posiada obecnie 135 sklepów i zatrudnia ponad 2000 osób. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel.

ar / tychy.info

źródło: materiały prasowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj