Wiadomości

  • 9 września 2021
  • 10 września 2021
  • wyświetleń: 2982

Kobieta idzie na wojnę - seans na Dzikiej Plaży Paprocany

Za nami:

W piątek, 10 września o 20.00 ostatnie w tym sezonie plenerowe Kino FreeLove. Zobaczymy film "Kobieta idzie na wojnę" na Dzikiej Plaży Paprocany!

kobieta idzie na wojnę


To już ostatni seans plenerowy w ramach Kina FreeLove w tym sezonie! Wieczory są już chłodne, ale pod kocem czy w cieplutkiej bluzie wciąż można miło spędzić czas przed wielkim plenerowym ekranem nad jeziorem!

"Kobieta idzie na wojnę" to opowieść o kobiecej determinacji w walce z zanieczyszczeniem środowiska. "Kobieta z Gór", jak każe nazywać się główna bohaterka, Halla, wypowiada walkę potężnemu koncernowi, który kładzie cień na przyrodzie Islandii, gdzie toczy się akcja tego przygodowego komediodramatu.
Halla to Bear Grylls w wydaniu kobiecym - z taką różnicą, że główna bohaterka filmu nie walczy o siebie, a o otoczenie, a na co dzień zajmuje się... prowadzeniem chóru. Co wyniknie z działań Kobiety z Gór? Przekonaj się już niedługo!

KOBIETA IDZIE NA WOJNĘ (reż. Benedikt Erlingsson)
piątek, 10 września 2021 r.,godz. 20:00,
Dzika Plaża Paprocany, ul. Nad Jeziorem,
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
WSTĘP WOLNY
Partner: Invenio Polska
Uwaga! Podczas trwania wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego, według zasad obowiązujących w dniu projekcji.

ar / tychy.info

źródło: Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj