Wiadomości

  • 6 września 2021
  • 7 września 2021
  • wyświetleń: 2880

[FOTO] Mężczyzna spadł z dachu. Interweniowała latająca karetka

W poniedziałek, 6 września około godziny 15.00 załoga śmigłowca została zadysponowana do mężczyzny (39 lat), który podczas prac remontowo - budowlanych spadł z dachu z wysokości około 5 metrów.

Mężczyzna spadł z dachu. Interweniowała latająca karetka - 06.09.2021 · fot. 112tychy.pl


Dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie z prośbą o wyznaczenie i zabezpieczenie lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - Ratownik 4 na ul. Jedności. Na miejscu poza zastępem JRG Tychy (GBA) działał naziemny zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Latająca karetka wylądowała na wałach przy rzece Gostyni. Ratownicy z naziemnego jak i lotniczego zespołu ratownictwa zaopatrzyli mężczyznę i przygotowali go do transportu lotniczego. Po około czterdziestu minutach śmigłowiec z poszkodowanym mężczyzną odleciał do szpitala w Katowicach Ochojcu. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.