Reklama

Wiadomości

  • 6 września 2021
  • 7 września 2021
  • wyświetleń: 1941

Pijana recydywistka za kółkiem zatrzymana

W niedzielę, 5 września przed południem mieszkanka Tychów, mając ponad promil alkoholu w organizmie, prowadziła samochód. Została zatrzymana na terenie powiatu pszczyńskiego. Jak się okazało w toku przeprowadzanych czynności, wobec kobiety sąd już rok temu wydał zakaz prowadzenia pojazdów.

Nietrzeźwi kierowcy i rowerzyści są jednym z większych problemów na pszczyńskich drogach. Praktycznie nie ma dnia, aby policjanci nie zatrzymali nietrzeźwych kierowców czy rowerzystów.

W niedzielę, 5 września przed godziną 12.00 została zatrzymana 49-letnia mieszkanka Tychów, która pomimo aktywnego zakazu prowadzenia pojazdów pijana znów wsiadła za kierownicę. Tym razem miała w organizmie ponad promil alkoholu.

Policjanci zatrzymali kierującą do wytrzeźwienia, a jej samochód odholowali na policyjny parking. Tego samego dnia zostały jej przedstawione zarzuty, do których w całości się przyznała. Teraz znów stanie przed sądem.

Ponieważ kobieta działała w warunkach recydywy, grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

ar / tychy.info

źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.