Wiadomości

  • 6 września 2021
  • 7 września 2021
  • wyświetleń: 3751

Ugodził nożem trzech mężczyzn na ogródkach działkowych

W minioną sobotę, 4 września policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który na terenie ogródków działkowych przy ulicy Sadowej brał udział w zdarzeniu, podczas którego ugodził nożem trzech mężczyzn.

Pokrzywdzeni w wieku 42, 44 oraz 51 lat doznali ran ciętych oraz kłutych. Jeden z nich został opatrzony na miejscu, dwóch zostało przetransportowanych do szpitala.

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz trwają przesłuchania świadków. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Tychach.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.