Reklama

Wiadomości

  • 3 września 2021
  • 5 września 2021
  • wyświetleń: 3859

Prezydent zapowiada: w Tychach powstanie drugie lodowisko

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba poinformował w piątek, 3 września podczas spotkania inauguracyjnego projektu Śląski Dom Hokeja o planach budowy drugiej tafli lodowiska w naszym mieście.

Andrzej Dziuba
Prezydent Tychów Andrzej Dziuba poinformował w piątek, 3 września podczas spotkania inauguracyjnego projektu Śląski Dom Hokeja o planach budowy drugiej tafli lodowiska w naszym mieście · fot. Andrzej Dziuba - prezydent Tychów / Facebook


- Stadion Zimowy jest wykorzystywany od wczesnych godzin porannych czasem do północy! Potrzeby są więc ogromne. Lodowisko powstanie w okolicy Mediateki za ok. 2-3 lat, planujemy zrealizować tę inwestycje przy udziale środków zewnętrznych, ale dziś za wcześnie by mówić o szczegółach - zapowiedział prezydent naszego miasta.

Przypomnijmy, że w piątek, 3 września na Stadionie Zimowym w Tychach list intencyjny w sprawie projektu Śląski Dom Hokeja podpisali Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego i Mirosław Minkina, prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Gospodarzem spotkania był Andrzej Dziuba - prezydent Tychów.

Więcej o projekcie Śląski Dom Hokeja w artykule Rusza nowy projekt: Śląski Dom Hokeja.

Loading...

ar / tychy.info

źródło: Andrzej Dziuba - Prezydent Tychów / facebook.com

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.