Reklama

Wiadomości

  • 3 września 2021
  • 4 września 2021
  • wyświetleń: 4703

Ukradł walizkę w pociągu i wysiadł w Tychach. Szuka go policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży walizki z zawartością rzeczy osobistych o łącznej wartości 6 tysięcy zł na szkodę podróżnej. Do kradzieży doszło w pociągu InterCity relacji Bydgoszcz Główna - Bielsko-Biała Główna. Sprawca wysiadł na stacji w Tychach.Do zdarzenia doszło 25 czerwca kilkanaście minut po północy. Sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, zabrał walizkę z przedziału bagażowego, a następnie wysiadł na stacji w Tychach.

Rysopisy sprawcy: wiek z wyglądu - około 25-30 lat, krótko ostrzyżony, ubrany w czarną koszulkę z logo i fioletowym napisem „Joker”, krótkie sportowe spodenki i czarne, sportowe buty. Na plecach założony szaropomarańczowy plecak.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Bielsku-Białej, tel. 47 857 14 20, 47 85 712 80 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

Poczta elektroniczna: kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl.

Komenda zapewnia anonimowość!

ar / tychy.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.