tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 2 września 2021
  • 5 września 2021

Utrudnienia w czasie trwania Tyskiego Półmaratonu

Za nami:

W związku z organizacją IX Tyskiego Półmaratonu, trzeba się spodziewać utrudnień na drogach na terenie miasta w niedzielę, 5 września.

Reklama

trasa tyskiego półmaratonu


Z uwagi na bezpieczeństwo zawodników i kibiców, 5 września w godzinach 9:40 - 13:00 na trasie biegu (start: Hala Sportowa przy Al. Piłsudskiego, ulice: Sikorskiego, Uczniowska, Jaśkowicka, Stoczniowców, Żwakowska - do ronda Sublańskiego) użytkownicy dróg mogą napotkać utrudnienia związane z zamknięciem skrzyżowań i przejazdów.

- Prosimy Mieszkańców Tychów o zachowanie ostrożności, a jednocześnie zachęcamy do kibicowania uczestnikom półmaratonu - mówią organizatorzy.

Ważne: Zamknięta zostanie ul. Sikorskiego od ul. Armii Krajowej do parkingu za Hotelem Piramida, a w drugim kierunku od ul. Żółkiewskiego do ul. Paprocańskiej.

Mieszkańcy osiedla Zuzanna będą mieli zapewniony wyjazd przez ul. Żółkiewskiego, natomiast kierowcy jadący ul. Paprocańską będą mieli możliwość wyjazd na prawoskręcie.Więcej o biegu:

https://www.tychy.info/wiadomosci/12614-tyski-polmaraton-bieg-na-21-km-po-trasie-z-atestem-pzla-tychy

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.