Wiadomości

  • 28 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1316

[FOTO] Niespokojny piątek na tyskim odcinku DK-1

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w piątek, 27 sierpnia na tyskich odcinku drogi krajowej nr 1. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Zdarzenie na DK-1 w rejonie skrzyżowania z ul. Frycza - Modrzewskiego - 27.08.2021 · fot. 112tychy.pl


Do pierwszego zdarzenia doszło po godzinie 6.30 w rejonie skrzyżowania z ul. Frycza - Modrzewskiego, na pasie w kierunku Katowic - zderzyły się tam dwa samochody osobowe. W bok Peugeota uderzył Seat. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji. W związku ze zdarzeniem prawy pas w kierunku Katowic został czasowo wyłączony z ruchu.

Z ustaleń pracujących na miejscu mundurowych wynika, że sprawczynią zdarzenia była kierująca Seatem, która z niewyjaśnionych przyczyn utraciła panowanie nad swoim samochodem i uderzyła w bok Peugeota. Osoby podróżujące pojazdami nie doznały obrażeń. Po około godzinie uszkodzone pojazdy zostały usunięte, a ruch został przywrócony. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

Wypadek na DK-1 w rejonie skrzyżowania z ul. Przemysłową - 27.08.2021 · fot. 112tychy.pl


Do dużo groźniej wyglądającego wypadku doszło po godzinie 19.30 w rejonie skrzyżowania z ul. Przemysłową (kierunek Katowice), gdzie zderzyły się osobowe Volkswagen oraz Mitsubishi. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji oraz zastęp JRG Tychy (GBA, GCBA). Na czas działań lewy pas w kierunku Katowic został wyłączony z ruchu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca VW, który doprowadził do zderzenia z Mitsubishi, a następnie uderzył w bariery energochłonne. Osobom podróżującym pojazdami nic się nie stało. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

mp / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.