Wiadomości

  • 5 września 2021
  • 11 września 2021
  • wyświetleń: 3094

Indutriada 2021: technika - to was zaskoczy! Wydarzenia w Browarze

Za nami:

Industrialne serce zabije już po raz dwunasty w sobotę, 11 września. Hasło XII edycji święta Szlaku Zabytków Techniki to "Technika - to was zaskoczy!". Industriada zawita również do Browaru Obywatelskiego w Tychach!

Browar Obywatelski
Industriada zawita do Browaru Obywatelskiego · fot. Browar Obywatelski


W tym roku organizatorzy zapraszają do wspólnego poznawania tajemnic świata techniki. Ewolucja, zmiany, przełom, na ziemi, pod ziemią i w powietrzu.

Jedno święto, 33 obiekty znajdujące się na Szlaku i aż 5 obiektów zaprzyjaźnionych. Jak zawsze, wszystkie obiekty Szlaku Zabytków Techniki biorące udział w tegorocznej edycji Industriady dołożą wszelkich starań aby każdy znalazł coś dla siebie. Zwiedzanie, atrakcje dla młodszych i starszych, muzyka na żywo i wiele więcej. Czyli porządna dawka wiedzy i dobra zabawa.

Industriada zawita również do Tychów. W programie: Strażnicy pamięci - wystawa malarska, Kapsuła czasu "Na starym Browarze" - wystawa fotograficzna, Zmalujmy coś razem - rekonstrukcja maszyny poprzemysłowej - warsztaty kreatywne Rezerwacja, Przejażdżka pojazdem rurowym - pokaz, Browar Obywatelski - zwiedzanie z przewodnikiem Rezerwacja, Browar Obywatelski - zwiedzanie z przewodnikiem Rezerwacja, Browar Obywatelski - zwiedzanie z przewodnikiem Rezerwacja, Plenerowa strefa gastro z muzyką - piknik, Duchy wodnej wieży - warsztaty kreatywne, Zbuduj swój Browar - warsztaty kreatywne. Na koniec koncert grupy Fish Basket.

Pełny program atrakcji w Browarze Obywatelskim znajdziecie na: https://industriada.pl/program/#browar-obywatelski

Na 4 atrakcje obowiązuje rezerwacja!

Loading...


Sprawdź program Industriady w innych śląskich miastach na: https://industriada.pl/program/

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.