tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2021

Policja poszukuje świadków m.in. potrącenia 9-latka

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń, do których doszło na tyskich drogach. Zwracają się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Wśród tych zdarzeń jest m.in. potrącenie dziecka przez rowerzystkę.

Reklama

policja, komenda miejska policji w tychach
Komisariat policji w Tychach · fot. KMP Tychy


Zespół do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukuje świadków zdarzenia drogowego do jakiego doszło w dniu 4 sierpnia 2021 roku pomiędzy godzinami 17:10-17:15 w Tychach na ulicy Obywatelskiej w rejonie ulicy Sosnowej, gdzie na przejściu dla pieszych w kierunku osiedla Dębowego przebiegającym przez ścieżkę rowerową kobieta (szczupłej budowy ciała, włosy koloru blond w wieku około 30-40 lat), poruszając się na rowerze, doprowadziła do potrącenia 9-letniego chłopca przechodzącego przez przejście.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 38, telefon 478551368.

W dniu 12.07.21roku około godziny 19:35 w Tychach przy ulicy Sikorskiego w rejonie pętli trolejbusowej, nieznany kierujący, samochodem marki Audi o początkowym numerze rejestracyjnym SZ..., chcąc wjechać na pętlę, nie ustąpił pierwszeństwa rowerzystce oraz jej małoletniej córce poruszających się rowerami od strony Hotelu Piramida, powodując zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 40, telefon 47 8551 367.

Policja poszukuje też świadków innych wykroczeń, które prowadziły m.in. do uszkodzenia pojazdów. Szczegóły na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Tychach:

tychy.policja.gov.pl/k27/informacje/wiadomosci/318106,POSZUKUJEMY-SWIADKOW-ZDARZEN.html

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.