tychy.info

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2021

Przyczepa towarowa czy samochodowa - co wybrać?

Materiał partnera:

Wybór lawet jest na tyle bogaty, że każdy znajdzie coś dla siebie. Platformy mobilne powin-ny być dopasowane do indywidualnych potrzeb i gabarytów przewożonych przedmiotów. Właścicielom firm budowlanych oraz maszyn rolniczych przyda się głównie przyczepa to-warowa wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości. Natomiast użytkownicy samo-chodów osobowych powinni zdecydować się na platformy z DMC 750 kg. Czym warto kie-rować się przy wyborze odpowiedniej lawety?

Modele przyczep towarowychNa polskim rynku znajduje się szeroki wybór platform mobilnych do przewozu materiałów budowlanych czy maszyn rolniczych. Warto zwrócić szczególną uwagę na ofertę renomowanych producentów lawet towarowych. Wielu z nich posiada w sprzedaży modele z homologacją i 2 lub 3 osiami znanej marki AL-KO lub KNOTT. Do najciekawszych propozycji można zaliczyć przyczepy z DMC 1400-2700 kg, 3000 kg i 3500 kg. Lawety o dużej powierzchni ładunkowej zostały wyposażone w podjazdy stalowe ocynkowane, koło zapasowe oraz podporowe, kliny pod koła czy wyciągarkę DRAGON.

Na szczególne wyróżnienie zasługują przyczepy specjalne z burtami stalowymi czy aluminiowymi, które nadają się do pracy z materiałami sypkimi. Niektóre modele typu kiper zostały wyposażone w podnośnik hydrauliczny lub manualny. Dużym zainteresowaniem wśród właścicieli firm budowlanych cieszą się także przyczepy przeznaczone do przewozu minikoparek z zaczepami w burtach bocznych. Spośród polecanych lawet specjalnych warto wymienić modele pod agregat prądotwórczy oraz kontenery transportowe.

Parametry przyczep samochodowych DMC 750Lekkie platformy mobilne idealnie nadają się do przewozu sprzętów codziennego użytku lub zakupów z marketu budowlanego. Są także niezastąpione podczas przeprowadzki. Przyczepy samochodowe, których masa całkowita nie przekracza 750 kg, stanowią doskonały wybór dla osób posiadających prawo jazdy kat. B. Modele tego typu posiada w sprzedaży renomowany producent lawet oraz akcesoriów niezbędnych do ich eksploatacji. W ofercie firmy Besttrailers dostępna jest zarówno przyczepa jednoosiowa, jak i dwuosiowa.

Znany producent lawet oferuje modele w wersji z osiami hamowanymi oraz niehamowanymi. Modele samochodowe z DMC 750 kg posiadają burty otwierane z przodu i z tyłu. Istnieje także możliwość wyboru powierzchni ładunkowej (np. 2,06x1,25 lub 2,44x1,25 m). Produkcja przyczep samochodowych przez Besttrailers bazuje na zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na http://besttrailers.eu/!