tychy.info

Wiadomości

 • 9 sierpnia 2021

Dieta pudełkowa - dlaczego warto po nią sięgnąć?

Materiał partnera:

Osoby, którym zależy na zdrowym odżywianiu, utrzymaniu sylwetki czy zgubieniu nadwyżki kilogramowej chętnie sięgają po catering dietetyczny. To forma żywienia, nazywana także dietą pudełkową, gdzie każdego dnia konsumenci pod podany przez siebie adres otrzymują wyżywienie na cały dzień. Posiłki zapakowane są w wygodne pojemniki. Potrawy nadają się do jedzenia zarówno na ciepło, jak i na zimno. Są odpowiednio zbilansowane, dopasowane do potrzeb zamawiającego i bardzo smaczne. Dlaczego warto wypróbować catering dietetyczny z dostawą?

Silesia


Najlepsze rodzaje diet cateringu pudełkowego • Gluten&Diary Free - dieta bez glutenu i bez laktozy, dla tych, którzy zmagają się z nietolerancjami bądz alergiami pokarmowymi.
 • Keto Power - ketogeniczna, gdzie w jedząc tłuszcz, spala się go. Węglowodany zostały tu ograniczone do 10% wszystkich posiłków.
 • Low Carb - niskowęglowodanowa, składająca się głównie z białka. Królują w niej dania złożone z mięsa, nabiału, owoców i warzyw.
 • Slim Fit - dla wszystkich, którzy nie lubią tracić czasu na dobieranie produktów ani liczenie kalorii. Zdrowa i zbilansowana
 • Sport - dla aktywnych fizycznie, sportowców i regularnie trenujących. Idealna, by rozbudować beztłuszczową masę mięśniową.
 • Vegan - wegańska, oparta na produktach roślinnych.
 • Perfect Match - bardzo ciekawa propozycja cateringu dietetycznego. Znajdują się w niej najlepsze dania i to klient tak naprawdę wybiera, które z nich będzie spożywał. Jest to dieta bez cukru - został on zastąpiony zdrowszymi składnikami.


Dlaczego warto sięgnąć po dietę pudełkową z dostawą?

Jedzenie pudełkowe posiada wiele zalet, m.in.
 • dbałość o zmienność spożywanych posiłków. Niewątpliwym plusem diety pudełkowej są różnorodne dania. Ponadto to klient decyduje o rodzaju jadłospisu i potrawach, jakie będzie otrzymywał. Jedno jest pewne - w cateringu dietetycznym nie ma miejsca na nudę. Co więcej konsumenci mają szanse poznać produkty oraz smaki, których do tej pory nie próbowali;
 • nauka dobrych nawyków żywieniowych. Zamawiając dietę pudełkową klient dostaje gotowe, odpowiednio zbilansowane posiłki. Co więcej są one stworzone wyłącznie ze zdrowych i świeżych produktów. Nie musi się on także martwić o ich jakość, gdyż jest najwyższa, a składniki dokładnie wyselekcjonowane. Catering dietetyczny Kraków FitApetit dbałość o zdrowe odżywianie;
 • zyskanie czasu na relaks i przyjemności. Powszechnie wiadomo, że zakupy spożywcze potrafią zająć naprawdę sporo czasu. Samodzielne przyrządzenie posiłków to utrata kolejnych cennych chwil. Na szczęście z pomocą przychodzi catering dietetyczny, który dba o klientów kompleksowo. Dostarczając gotowe posiłki pod drzwi konsumentów pozwalają im oszczędzić czas i wprowadzić do ich życia zdrowe nawyki;
 • oszczędność pieniędzy. Zamawiając dietę pudełkową klienci ograniczają swoje wydatki na jedzenie. Samodzielne zakupy spożywcze wiążą się najczęściej z zakupem wielu zbędnych rzeczy, które następnie najczęściej trafiają do kosza, uprzednio generując dodatkowe wydatki. Fit Catering dietetyczny eliminuje zakup niepotrzebnych produktów.