tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2021

Ruszyła rekrutacja do Szlachetnej Paczki! To już 21. edycja!

Aby Szlachetna Paczka mogła funkcjonować, potrzebuje Wolontariuszek i Wolontariuszy. Bez nich nie jest możliwe dotarcie do potrzebujących Rodzin i zorganizowanie dla nich mądrej pomocy! Właśnie ruszyła rekrutacja!

Reklama

szlachetna paczka
fot. Bartłomiej Rozwalka / Szlachetna Paczka


Tylko w ubiegłym roku dotarła ona do ponad 14 tys. rodzin w całej Polsce, a wartość pomocy materialnej przygotowanej przez darczyńców, którą podczas tzw. "Weekendu Cudów" przekazali potrzebującym wolontariusze, przekroczyła 51 mln zł.

Zostań Wolontariuszem Szlachetnej Paczki! Właśnie wystartowała tegoroczna rekrutacja!

Dołącz do nas i pomagaj, jeśli:
  • chcesz zmieniać historię Rodzin w potrzebie;
  • lubisz mieć wpływ na otaczający Cię świat;
  • szukasz sposobu, by pożytecznie spędzać czas wolny;
  • pragniesz sprawiać, by ludzie radzili sobie w życiu;
  • chcesz zdobyć nowe umiejętności


Wejdź na https://www.szlachetnapaczka.pl/superw/ i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Trwa też rekrutacja Liderek i Liderów Szlachetnej Paczki. To oni są sercem Paczki w każdym z ponad 600 rejonów w całej Polsce. Bez nich pomoc nie może dotrzeć do potrzebujących. To także oni odpowiadają za rekrutację Wolontariuszy i rozpoczęcie pracy w regionie.

Coraz więcej miejsc w Polsce ma już swoich Liderów, jednak cały czas potrzebni są kolejni! Zobacz, ilu osób potrzebujemy jeszcze w Twoim województwie, daj znać znajomym i dołączcie razem do Paczki.

By zostać Liderem/Liderką, bądź Wolontariuszem/Wolontariuszką Szlachetnej Paczki wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie https://www.szlachetnapaczka.pl/superw/lider-w-paczce/, odbyć rozmowę z lokalnym koordynatorem programu, uczestniczyć w szkoleniu wdrożeniowym online i podpisać umowę.

ar / tychy.info

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.