tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2021

Kolizja na Al. Bielskiej. Nie było poważnych obrażeń

We wtorek, 10 sierpnia około godziny 17.45 na al. Bielskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Starokościelną doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

Reklama

Kolizja na Al. Bielskiej - 10.08.2021 · fot. 112tychy.pl


W zdarzeniu brali udział kierowcy Dacii i Peugeota. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca Peugeota nie zachował należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego pojazdu, co skutkowało najechaniem na tył Dacii, która zatrzymała się przed oznakowanym przejściem dla pieszych.

Jedna z osób uczestniczących w zdarzeniu trafiła pod opiekę ratowników medycznych, na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń i pozostała na miejscu. Po około czterdziestu minutach uszkodzone pojazdy zostały zepchnięte na chodnik.

Na zdarzenie najechał patrol oddział prewencji katowickiej policji, który drogą radiową poinformował dyżurnego tyskiej komendy policji o zdarzeniu. Na miejsce zadysponowane został patrol tyskiej drogówki, zespół ratownictwa medycznego oraz zastępy straży pożarnej.

Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postepowanie w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.