tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2021
  • 23 sierpnia 2021

Zamknięcie ul. Obywatelskiej w rejonie skrzyżowania z DK-44

Od środy, 11 sierpnia zamknięta będzie dla ruchu samochodowego ulica Obywatelska.

Reklama

remont obywatelskiej
fot. MZUiM Tychy


Jest to związane z trwającymi obecnie pracami rozbudowy ul. Obywatelskiej od ul. Mikołowskiej do ul. Browarowej w Tychach w zakresie przebudowy skrzyżowania DK-44 - Obywatelska - Podleska i rozbudowy ul. Podleskiej od ul. Wałowej do ul. Mikołowskiej.

Wzdłuż ul. Mikołowskiej wyłączony z ruchu zostanie pas w kierunku Browaru, natomiast ruch odbywał się będzie dwukierunkowo. Przez obszar prac będzie możliwość przejazdu pojazdów powyżej 2,5t (w tym pojazdów komunikacji zbiorowej). Na wyłączonym odcinku ul. Obywatelskiej zostaną wykonane prace związane z wymianą konstrukcji jezdni, budową chodników, sygnalizacji świetlnej i sieci teletechnicznej.
W dalszym ciągu zamknięta pozostanie ul. Podleska pomiędzy ul. Wałową a Mikołowską (z wyłączeniem dojazdu do posesji).

Prace prowadzi firma Eurovia - skrzyżowanie po przebudowie zyska nową geometrię oraz sygnalizację, wpiętą w system ITS. Planowane zakończenie tego etapu prac szacuje się na 27 sierpnia.

ar / tychy.info

źródło: MZUiM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.