tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2021
  • 15 sierpnia 2021

Tour de Pologne: policyjna infolinia w związku z utrudnieniami

Tyscy policjanci będą zabezpieczać krótki odcinek drogi jednego z etapów 78. Tour de Pologne. Mundurowi apelują o stosowanie się do objazdów i poleceń funkcjonariuszy. Uruchomiono specjalny numer telefonu, pod którym, będzie można uzyskać informacje o wszelkich utrudnieniach w ruchu związanych z organizacją wyścigu.

Reklama

tour de pologne
Tour de Pologne: policyjna infolinia w związku z utrudnieniami · fot. tourdepologne.pl / Szymon Gruchalski


W dniach od 13 do 15 sierpnia od godz. 8.00 do zakończenia poszczególnych etapów działać będzie infolinia uruchomiona przez Wydział Ruchu Drogowego KWP w Katowicach obsługiwana przez policjantów śląskiej drogówki. Pod numerem telefonu: 47 851 16 84 będzie można uzyskać informacje o wszelkich utrudnieniach w ruchu związanych z organizacją wyścigu.

Na terenie miasta Tychy utrudnienia będą dotyczyć Etapu 7- Zabrze-Kraków. Przebieg trasy: Start - Zabrze (15.20) - Przyszowice -Ornontowice - Łaziska Górne - Wyry - Katowice (16.13) - Mysłowice - Lędziny - Chełm Śląski (16.43). Dalsza trasa przebiega przez województwo małopolskie, aż do mety w Krakowie. Na odcinku ulicy Boya Żeleńskiego w Tychach na czas wyścigu mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze apelują do uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności oraz cierpliwości na drodze, a kibiców i wszystkich zgromadzonych na imprezie o zachowanie bezpieczeństwa.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.