tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2021

[FOTO] Śmierć 40-latka przy tyskiej restauracji

W sobotę, 7 sierpnia po godzinie 15.30 przy jednej z restauracji na ul. Fabrycznej w Tychach doszło do zasłabnięcia mężczyzny. Niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych u 40-latka.

Reklama

zasłabnięcie, Fabryczna
fot. 112tychy.pl


Najpierw o zasłabnięciu powiadomiona został obsługa restauracji, która powiadomiła służby ratunkowe i przystąpiła wraz ze świadkami do udzielania pomocy. U mężczyzny doszło do zatrzymania krążenia. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały: zespół ratownictwa medycznego oraz zastępy strażaków. Niestety pomimo wysiłku osób postronnych, ratowników medycznych i strażaków nie udało się przywrócić funkcji życiowych u mężczyzny (ok. 40 lat).

zasłabnięcie, Fabryczna
fot. 112tychy.pl


Na miejsce wezwany został policyjny technik kryminalistyki i prokurator. Policjanci z tyskiej komendy policji pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności śmierci mężczyzny.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.